SPECROL WROCŁAW

Specrol Wrocław

Specrol Wrocław Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia. Wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. Firma Specrol jako wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, chce pomóc stworzyć Państwu taki dom. W tym celu specrol wrocław została przygotowana kompleksowa oferta systemów rolet zewnętrznych, moskitier i bram garażowych.

Rolety zabezpieczające

Rolety zewnętrzne działają znacznie skuteczniej niż zwykłe zasłony czy modne obecnie żaluzje fasadowe i screeny, ponieważ spełniają znacznie więcej funkcji. Przyczyniają się zwłaszcza do redukcji utraty ciepła zimą w znaczący sposób poprawiając bilans energetyczny budynku. Zapewnia to poduszka powietrzna, która tworzy się pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety stanowiąc doskonały izolator. To sprawia, że z naszymi roletami zewnętrznymi  możesz zaoszczędzić wydatki na energię przez cały rok nawet o 30 %. Ponadto tego typu produkty chronią także przed śniegiem, deszczem i wiatrem.

Zabezpieczenie termiczne

Latem z kolei, rolety zewnętrzne skutecznie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń przez promienie słoneczne. Zmniejszając w ten sposób zużycie dodatkowych urządzeń chłodzących. Rolety aluminiowe zamontowane zgodnie z wytycznymi systemodawcy posiadają również bardzo dobre właściwości akustyczne. Pozwala na znaczące zniwelowanie odczucia hałasu pochodzącego z zewnątrz. Systemy rolet oferowane przez firmę Specrol mogą być dodatkowo zintegrowane z moskitierą, co gwarantuje skuteczną ochronę pomieszczeń przez owadami. Ponadto odpowiednio dobrany system rolet zewnętrznych może stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Firma specrol wrocław   posiada w swojej ofercie  innowacyjny system rolet antywłamaniowych. W wyniku specjalistycznych badań wykonanych w akredytowanym laboratorium otrzymał III klasę odporności na włamanie.

Systemy roletowe i antywłamaniowe

Systemy roletowe specrol wrocław dzięki swemu estetycznemu wyglądowi doskonale prezentują się zarówno w domu mieszkalnym, jak i budynku biurowym. Dzięki bogatej kolorystyce można jest dopasować do koloru stolarki okiennej bądź elewacji.